Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tiffany Haddish dhe LaKeith Stanfield janë në bisedime për të luajtur në filmin “ The Haunted Mansion”

Film  |  30.07.2021 Ora 8:05   
Tiffany Haddish dhe LaKeith Stanfield janë në bisedime për të luajtur në filmin e Disney,  “The Fantasy Mansion”.
 
Sipas The Hollywood Reporter, ylli i "Girls Trip" dhe aktori i "Knives Out" janë në negociata për të luajtur rolin e “një psikiatres” që mund të komunikojë me të vdekurit dhe një guidë turistike në lagjen franceze të New Orleans.
 
Justin Simien po drejton filmin, ndërsa Katie Dippold po shkruan skenarin.
 
Xhirimet pritet të fillojnë në vjeshtë në New Orleans.
 
 
Raportimet  vijnë disa ditë pasi Tiffany la të kuptohet se është gati për një projekt të sajin Disney pasi sipas saj çdo lëvizje që bën është e qëllimshme.
 
"Unë jam një tifoze e madhe e Disney. Kam shikuar të gjithë filmat e Disney”, tha ajo.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing