Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Matt Damon i gatshëm për filmin e ri “Ocean's 14”

Film  |  30.07.2021 Ora 8:09   
Aktori 50 vjeçar, Matt Damon dëshiron të realizojë një tjetër vazhdim të filmit “Ocean's 14”.
 
Damon, u paraqit në rolin e Linus Caldwell në triologjinë e Steven Soderbergh dhe thase ai do të ishte i gatshëm të ribotojë një tjetër pjesë.
 
"Ky ka qenë pozicioni im që kur kemi realizuar 'Ocean's Thirteen', unë jam gati të punoj në 'Ocean's 14”, tha Damon.
 
Ylli fitues i Oskarit pranoi se filmi do të duhej të respektonte anëtarët e vonë të kastit Bernie Mac dhe Carl Reiner, të cilët kanë ndërruar jetë që kur 'Ocean's Thirteen' u publikua në  vitin 2007.
 
"Gjithmonë ka qenë se si do të dukej, e dini, ne kemi humbur dy anëtarë të kastit”, tha ai.
 
"Ne kemi miqësi të shkëlqyera që dolën nga ai film dhe sigurisht që gjithmonë do të ishim lojë për t'u kthyer”, ka shtuar ai.
 
Në triologjia e filmit “Ocean”, luajti gjithashtu George Clooney dhe Brad Pitt.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing