Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tom Hanks bashkohet me filmin e ri të Wes Anderson

Film  |  02.08.2021 Ora 7:53   
Tom Hanks i është bashkuar kastit të filmit të ri të Wes Anderson.
 
Aktori 65-vjeçar ka arritur marrëveshje për projektin e ri, i cili pritet të xhirohet në Spanjë.
 
Kjo  shënon herën e parë që Tom do të shfaqet në një nga filmat e Anderson, por burimet i kanë thënë “The Hollywood Reporter”,  se aktori i 'Forrest Gump' do të ketë vetëm një pjesë të vogël në film.
 
Wes është duke shkruar dhe drejtuar projektin, por detajet e komplotit nuk janë zbuluar ende.
 
Bill Murray, Tilda Swinton dhe Adrien Brody,  të gjithë bashkëpunëtorë të rregullt me ​​regjisorin e 'The Grand Budapest Hotel', do të jenë pjesë e filmit të ri.
 
Murray ka punuar në nëntë projekte të tjera së bashku me Wes dhe thotë se dyshja janë bërë miq të fortë.
 
"Unë kam qenë me shumë fat që kam punuar me Wes në të gjithë filmat e tij të tjerë”, ka shtuar ai.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing