Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Russell Crowe caktohet regjisor i filmit “Poker Face”

Film  |  03.08.2021 Ora 8:47   
Russell Crowe do të drejtojë filmin e ri "Poker Face".
 
Aktori tani është zgjedhur të drejtojë filmin, në të cilin ai do të luajë gjithashtu si një miliarder i teknologjisë i kapur në një lojë të rrezikshme me letra.
 
Russell do të bashkohet në film me Liam Hemsworth, Elsa Pataky dhe frontisti i Wu-Tang Clan RZA.
 
Xhirimet aktualisht po zhvillohen në Sydney të Australisë, sipas udhëzimeve të rrepta të Covid, me qytetin australian që pritet të mbetet i mbyllur deri në fund të muajit.

Skenari origjinal u vendos në Miami, por besohet se Russell i shtyu prodhuesit të transferojnë skenën në Sidnei, në mënyrë që filmi të shfaqë pikat kryesore të qytetit.

Filmi gjithashtu raportohet se përfshin një ndjekje makinash në të gjithë qytetin.
 
Russell më parë drejtoi dramën "The Water Diviner" në 2014.
Aktori 57-vjeçar po luan gjithashtu në filmin e ri 'Thor: Love and Thunder”, i cili po prodhohet nga Marvel Cinematic Universe.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing