Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Weeknd lajmëroi projektin e tij të ri

Muzikë  |  04.08.2021 Ora 13:10   

Thuhet se The Weeknd do të publikojë këngën e tij të re "Take My Breath", këtë të Premte.

Ditë më parë ai lajmëroi fansat në lidhje me epokën e tij të re dhe tani ka konfirmuar datën e publikimit të këngës për të cilën poashtu është bërë e ditur se do të jetë pjesë e albumit të tij të ardhshëm.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing