Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lavdërimi i Ole Gunnar Solskjaer për Cristiano Ronaldon

Sport  |  21.10.2021 Ora 10:34   
Solskjaer për Ronaldon: "Isha vërtet, shumë i kënaqur me mënyrën se si ai luajti Si qendër sulmues ne i kërkuam atij të drejtonte kanalet, të binte, të shtypte më shumë sepse ne jemi në shtëpi, natyrisht. Ne duam të marrim turma pas nesh. Ai bëri gjithçka që duhet të bëjë një qendërsulmues "

Ole Gunnar Solskjaer vlerësoi ndikimin e përgjithshëm të fituesit të ndeshjes, Cristiano Ronaldo, teksa Manchester United u përgjigj për të mposhtur Atalantën në një natë kur mbrojtja e dobët kërcënoi se do t’i kushtonte.
 
Solskjaer dhe skuadra e tij ishin subjekt i një shqyrtimi intensiv në ndërtimin e ndeshjes të Grupit të Ligës së Kampionëve të mërkurën pas humbjes nga Leicester dhe një serie prej vetëm një fitoreje në të gjitha garat.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing