Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ronaldo do të bëhet sërish baba

Sport  |  29.10.2021 Ora 10:06   
Superylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo, ka bërë të ditur se ai dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez, janë në pritje të binjakëve. 
Ky lajm është përhapur në gjithë botën dhe ka marrë komente të shumta.
36 vjeçari njihet për dedikimin e tij ndaj familjes dhe fëmijëve. Ronaldo tashmë do të bëhet baba i gjjashtë fëmijëve.
Ai po bën ekipin e tij të futbollit

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing