Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ndahet nga jeta balerina dhe gazetarja shqiptare Hueyda El Saied

Të Tjera  |  23.11.2021 Ora 10:01   

Ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare artistja Hueyda El Sayed. Balerina e njohur, e cila prej disa kohësh ishte larguar jashtë vendit, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante. Prej disa vitesh Hyeda jetonte në Luksenburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj. 

El Sayed këndonte, ishte balerinë, moderatore, spikere lajmesh dhe piktore. Kujtojmë se disa nga programet që ka prezantuar janë: ‘Një këngë për ty’, ‘7 nga shënimet e mia dhe Kioska’ dhe  ‘Në restorant’.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing