Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jared Leto ngre pulsin e fanseve të tija gjatë Ellen DeGeneres Show

Film  |  24.11.2021 Ora 8:50   

Jared Leto ka dhënë një intervistë për Ellen në The Ellen DeGeneres Show këtë javë duke zbuluar se ha shumë shpesh kur është duke qëndruar “lakuriq”. 

 Aktori 49-vjeçar tani, ka treguar gjithashtu se ishte përjashtuar nga puna e tij në teatër kur ishte fëmijë, pasi qē shiste droga të lehta, pas dyerve të teatrit. 

Në anën tjetër ai ka folur gjithashtu edhe për rolin e tij në filmin “House Pf Gucci” ku gjithashtu luan Lady Gaga, e cila në këtë film luan si Patrizia Reggiani, e cila u martua me Maurizio Gucci, duke e vrarë atë në vitin 1995,  një dekadë pas divorcit të tyre.

Adam Driver luan Maurizio-n. ndërsa Jared luan  si kushëriri i tij Paolo, i cili portretizohet si një njeri naiv, por narcisist.

Jared zbuloi se atij i ishte dërguar në të vërtetë skenari për një personazh tjetër dhe kur e lexova mendova: "Uau, ka diçka për këtë personazh".  Unë vërtet u dashurova me zemrën dhe humorin e tij.'- ka folur kështu Jared Leto duke treguar se si arriti tek roli i Paolo-s.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing