Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tom Cruise varet në krahun e një biplani të Luftës së Dytë Botërore, duke sfiduar vdekjen për filmin e ardhshëm Mission Impossible 8

Film  |  27.11.2021 Ora 20:12   

Ai është i njohur për interpretimin e skenave të rrezikshme në filmat e tij të suksesshëm të Hollivudit.

Dhe Tom Cruise mund të ketë arritur majën e tij më ambicioze, pasi ai u pa i varur me kokë poshtë nga krahu i një biplani të Luftës së Dytë Botërore, ndërsa filmonte skenat e filmit të tij të ardhshëm Mission Impossible 8.

 Aktori, 59 vjeç, u pa duke filmuar skena që sfidojnë vdekjen në aeroportin Duxford në Kembrixh këtë javë, me biplanin Boeing B75N1 Stearman të vitit 1941 duke bërë një sërë skenash shumë të rrezikshme.

Gjatë javëve të fundit, njeriu i aksionit Tom Cruise, kishte marrë mësime fluturimi në aeroport në përgatitje për skena emocionuese për pjesën tjetër të ekskluzivitetit Mission Impossible, i cili do të publikohet më 7 korrik 2023.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing