Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shkoi në “blind date”, mbeti e bllokuar për një javë!

Të Tjera  |  13.01.2022 Ora 12:41   
Gruaja kineze, shkoi në një takim dashurie të njohur si “blind date” por mbeti e bllokuar në këtë vend për një javë të plotë, pas Kina vendosi masa emergjente izolimi për të parandaluar përhapjen e Covid 19.
Ngjarja kishte ndodhur në provincën Zhengzhou, ku Wang kishte zgjedhur të kalonte një orë në një nga takimet e njohura për gjetjen e partnerit. Gjithcka ndryshoi kur autoritetet kineze vendosën masa ekstreme duke mos lënë askë të dalë nga aty.

Përkundër që qendroi për një javë të tërë, me personin të cilin e kishte lënë takimin, Wang tha se asgjë nuk ndodhi, pasi djaloshi nuk kishte plotësuar pritshmëritë e saja.

I gjithë qëndrimi një javor në këtë restoran ishte filmuar nga zonja, derisa u shpërnda në platformat sociale kineze.
Kina prej ditës ka vendosur masa ekstreme, duke mos kursyar asgjë dhe askë në luftën ndaj Covid 19.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing