Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vëzhguesi i UFO-ve: alienët po vëzhgojnë Tokën 'provë 100 për qind'

Të Tjera  |  17.01.2022 Ora 10:49   

Një vëzhgues i UFO-ve thotë se ka gjetur prova "100 për qind" që alienët po vëzhgojnë Tokën pasi një foto e Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës u shpërnda në internet.

​Scott Waring është një adhurues i hapësirës dhe drejton uebsajtin UFO Sightings Daily, dhe atje ai ndau një version të hedhur në erë të imazhit ku mund të shihni një objekt të kuqërremtë që ai pretendon se është një anije kozmike aliene.

Ai tha se pas analizave të kujdesshme, ishte i sigurt se nuk ishte hëna, dhe sido që të ishte ajo ishte shumë, shumë më e madhe se ISS në plan të parë, siç raporton Daily Star.

Scott tha se ai monitoron transmetimin e drejtpërdrejtë të stacionit hapësinor dhe ka bërë për gjashtë vitet e fundit, kështu që ai njeh një pamje të rrallë kur e sheh një të tillë.

Duke publikuar gjetjen e tij të mërkurën, Scott i habitur tha: "Shikoni këtë pamje të drejtpërdrejtë të stacionit hapësinor të marrë sot dhe do të shihni nga afër një UFO të sferës së madhe që ngrihet në orbitën e tokës.

"Nuk është hëna. Hëna është pesë herë më e madhe dhe e ndritshme.

"Ky objekt është shumë më i vogël, në formë ovale dhe ka disa ngjyra unike të kuqe/jeshile".

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing