Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Balotelli kërkon të rikthehet në Itali: Skuadrat e mëdha e duan atë

Sport  |  22.01.2018 Ora 12:35   
Balotelli me thaqin
Balotelli me thaqin

Në 23 ndeshje në të gjitha garat, Balotelli ka arritur të shënoj 18 gola ndërsa ka bërë edhe një asistim.

Forma e mirë që po kalon në Francë ka bërë që skuadrat e mëdha italiane të mendojnë sërish për të.

Roma mbetet opsioni më i mirë, pasi ‘Giallorosët’ do të mbetën pa Edin Dzekon dhe Super Mario shihet si zëvendësuesi adekuat.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing