Lajmet e fundit

UNICEF lanson “Imagine That” kėnduar nga emra tė mėdhenj tė kėngės…..

Publikuar mė: 20 Nentor 2014

Njė numėr i madh kėngėtarėsh nė zė, i janė bashkuar nismės sė UNICEF, pėr tė kėnduar bashkė dhe njėzėri hit e madh nga John Lennon “Imagine That”. Janė Katy Perry, Nicole Scherzinger, Idris Elba,... 

Angelina Jolie- “vėshtirė tė jesh regjisore e burrit tėnd”….

Publikuar mė: 20 Nentor 2014

Tė jesh nė rol kryesor dhe tė jėsh njė regjisore nė tė njejtėn kohė, ėshtė njė gjė shumė e vėshtirė dhe kėtė e ka pranuar edhe aktorja Angelina Jolie e cila ėshtė duke e bėrė po kėtė punė kėto ditė,... 

Reese Witherspoon –“ isha unė ajo qė duhej tė luante nė Gone Girl, por u shkarkova”….

Publikuar mė: 20 Nentor 2014

Dalin nė dritė disa nga gjėrat qė nuk janė thėnė asnjėherė pėr njė nga rolet mė tė lakmuara nga zonjat e Hollywood-it, pėr portretizimin e Amy Dunne nė filmin e famshėm Gone Girl.

Pėr kėtė ka... 

Ndahen ēmimet MTV EMA Awards 2014

Publikuar mė: 10 Nentor 2014


Ariana Grande ka arritur tė triumfojė nė mbrėmjen e ndarjes sė ēmimeve MTV EMAs 2014 tė mbajtura nė Glasgow tė dielėn e 9 nėntorit, ku ka pranuar ēmimin pėr kėngėn mė tė mira, pėr bashkėpunimin... 

Rihanna me foto dhe intervistė pėr Elle.....

Publikuar mė: 4 Nentor 2014

Ajo padyshim ėshtė ndėr femrat mė provokative tė moshės sė saj nė showbizz, ndėrsa nė njė intervistė pėr revistėn e famshme Elle, ajo ka treguar se nė fakt ėshtė njė njeri i turpshėm, dhe se nėse... 

“E martuar ėshtė diqka mė ndryshe” – Angelina Jolie....

Publikuar mė: 4 Nentor 2014

Pas saj numėrohen role tė shumta filmike tė suksesshme, por qė me kohėn Angelina Jolie ishte edhe shumė e ngarkuar me punė humanitare. Nė njė intervistė tė fundit tė saj pėr Vanity Fair tė muajit... 

Jim Carrey and Jeff Daniels nė premierėn e “Dumb And Dumber”.....

Publikuar mė: 4 Nentor 2014

Janė afėrsisht 20 vite qė kur shumė njerėz nė mbarė botėn u bėnė fansat e dy personazheve tė filmit “Dumb And Dumber” tė Lloyd Christmas dhe Harry Dunne.

Dhe tani pikėrisht 2 dekada mė vonė... 

 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjesė e universitetit Mbretėror Iliria

Radio Plus ©2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer® ©2009