Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Spice Girls” ribashkohen në një turne botëror

Muzikë  |  06.11.2018 Ora 10:51   
Pop grupi i famshëm britanik “Spice Girls” pritet të bajë një turne, pas një dekade ndarje, por njëra nga pesë vajzat e grupit, tashmë kreatrore e famshme e modës, Victoria Beckham nuk pritet të jetë pjesë e këtij turneu, shkruan Radio Plus.

Katër anëtaret e tjera të grupit të famshëm, Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Halliwell dhe Melanie Chisholm, ditëve në vazhdim do të zbulojnë më shumë detaje të turneut të ribashkimit.

“Jam shumë e emocionuar, do jetë brilante,” ka thënë Emma Bunton. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing