Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eddie Murphy është vendosur për një pjesë në The Pick Up

Film  |  31.03.2023 Ora 11:45   
Eddie Murphy është duke kërkuar një rol në 'The Pick Up'.
 
Aktori 61-vjeçar mund t'i bashkohet kastit të filmit që Amazon Studios janë në bisedimet përfundimtare për ta blerë.
 
Tim Story është bashkangjitur për të drejtuar filmin bazuar në një skenar të shkruar nga Kevin Burrows dhe Matt Mider dhe të brendshëm thonë se perspektiva e elementeve e çoi ofertën për skenarin deri në shtatë shifra.
 
Burimet e kanë përshkruar atë si një komedi grabitjeje në stilin e 'Bad Boys', me Murphy të vendosur të luajë një personazh që goditet me një grua dhe e gjen veten të përzier në një përpjekje për grabitje.
 
Skenari më i fundit nga Burrows dhe Mider, 'Shots! Të shtëna! Shots!', u mor nga Universal me Jason Momoa të vendosur për të luajtur dhe prodhuar me Dan Lin.
 
Eddie do të kthehet si Axel Foley në filmin e ri 'Beverly Hills Cop: Axel Foley' dhe shpjegoi se përfshirja e producentit Jerry Bruckheimer e bindi atë të kthehej për filmin e katërt në ekskluzivitet.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing