Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shqipëria mbetet në Ligën C

Sport  |  20.11.2018 Ora 15:28   

Pavarësisht se mbeti e fundit në Grupin 1 të Ligës C në Ligën e Kombeve, Shqipëria ka shmangur rënien në Ligën D.

Pasi grupi i Shqipërisë kishte vetëm tri skuadra, kuqezinjtë u përfshinë në listën shtesë të përbërë nga pozitat e treta të katër grupeve. Ekipi më i dobët nga këto katër kombëtare iu është bashkuar tri ekipeve që përfunduan në pozitën e katërt në grupet 2, 3 dhe 4.

Këtë pozitë pas përfundimit të ndeshjeve e mban Qiproja me vetëm një pikë.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing