Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Hapet ekspozita "Nën Presion - Fakte nga arkitektura socialiste në Shqipëri"

Kulturë  |  21.11.2018 Ora 11:41   
Galeria Kombëtare e Kosovës ka kënaqësinë të ju ftojë në hapjen e ekspozitës NËN PRESION – Fakte nga arkitektura socialiste në Shqipëri nga Gjergji Islami, Denada Veizaj, Gjergj Thomai dhe Enrico Fontanari.

Kuruar nga: Eliza Hoxha dhe Ilir Gjinolli.

Ceremonia e hapjes do të bëhet në Galerinë Kombëtare të Kosovës sot, e mërkuren, 21 Nëntor 2018, në orën 20:00.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Kulturë

Marketing