Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna me album të ri

Muzikë  |  26.12.2018 Ora 10:41   
Ylli i muzikës pop, Rihanna gëzoi miliona fansa, duke konfirmuar se një album të ri do ta sjellë
në vitin 2019, shkruan Radio Plus.

Rihanna lajmin për albumin e ri e dha në llogarinë e saj në Instagram, ku një nga përdoruesit kërkoi të di nga këngëtarja se kur po planifikonte lansimin e një albumi të ri.

“Në të njëjtën kohë punoj në linjën time të brendshme, make-up, kam bërë një film, dhe ka edhe disa projekte të tjera. Kur muzika të jetë gati, nuk duhet të pyesni për të. Por së shpejti”, iu përgjigj Rihanna.

Megjithatë, kjo nuk ishte e mjaftueshme dhe tifozët e pyetën përsëri këngëtaren nga Barbadosi kur ajo do të lëshonte këngë të reja, të cilave ajo u përgjigj me vetëm “2019.”.
 
Rihanna lansoi albumin e fundit "ANTI" në vitin 2016.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing