Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Prishtinë, rruga “Xhorxh Bush” do të jetë e mbyllur nga 31 maj deri më 4 qershor

Vendi  |  31.05.2023 Ora 8:57   

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se rruga “Xhorxh Bush”, duke filluar nga udhëkryqi i “Bill Klinton” deri në udhëkryqin e rrugës “Garibaldi”, do të jetë e mbyllur edhe për transportin publik dhe mjetet tjera motorike nga data 31 maj 2023, deri më 4 qershor 2023.

Sipas Komunës, kjo po bëhet për arsye të organizimit të aktiviteteve të shumta.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Vendi

Marketing