Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bruce Springsteen rrëzohet në skenë gjatë koncertit në Amsterdam

Muzikë  |  31.05.2023 Ora 16:30   
Këngëtari u rrëzua në skenë teksa performonte në Amsterdam të shtunën, por ai u shërua shpejt pasi u pengua në një grup shkallësh. Publiku duartrokiti ndërsa Bosi u ngrit në këmbë dhe ai bëri shaka, "Natën e mirë të gjithëve!"

Një pjesëmarrës i koncertit shkroi në Twitter: "Bruce Springsteen është rrëzuar keq gjatë një koncerti në Amsterdam të shtunën, por ishte në gjendje të përfundonte pjesën tjetër të koncertit".

Një tjetër shkroi se ishin të lumtur që ai ishte në gjendje të ngrihej -"Falë zotit asgjë nuk i ndodhi Bruce Springsteen kur u rrëzua në skenë mbrëmë," shkroi një mbështetës.

Springsteen dhe E Street Band janë aktualisht në turne nëpër Evropë, duke u ndalur në Francë, Itali, Gjermani, Cyrih, Birmingham, Oslo, Londër, Vjenë, Mynih, Angli dhe më shumë.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing