Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande vazhdon të kryesoj me "7 rings"

Muzikë  |  05.02.2019 Ora 12:10   
Ariana Grande hyn në javën e saj të tretë në pozitën numër 1 në Official Singles Chart në Britaninë e Madhe.

"7 Rings" është kënga që regjistroi dëgjueshmërinë më të lartë në histori të Britanisë së Madhe para dy javësh dhe vazhdon të mbetet ende në krye të Top Listës, shkruan RadioPlus.

Në vendin e dytë janë pozicionuar Sam Smith dhe Normani me këngën e tyre “Dancing with a Stranger”, kurse podiumin e mbyll Billie Ellish me këngën “Bury a Friend”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing