Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande dhe Taylor Swift nuk do të marrin pjesë në "Grammy Awards"

Muzikë  |  06.02.2019 Ora 12:14   
Ariana Grande dhe Taylor Swift raportohet se nuk do të marrin pjesë në Grammy Awards që mbahet të dielën.

Sipas mediave në SHBA, Ariana është ndjerë e fyer dhe ka vendosur të mos marrë pjesë në ceremoni pasiqë është refuzuar të performojë këngën e saj më të re “7 rings”, shkruan RadioPlus.

Në anën tjetër, Taylor Swift që është e nominuar në kategorinë Best Pop Vocal Album, nuk do të jetë e pranishme për arsye se do ta mbështes të dashurin e saj, Joe Alwyn në Ceremoninë BAFTA Awards që mbahet po të dielën në Londër.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing