Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vdes Karl Lagerfeld

Kulturë  |  19.02.2019 Ora 12:43   
Ikona e modës Karl Lagerfeld ka ndërruar jetë në moshën 85 vjeqe në Francë.

Dizajneri ikonë I Chanel kohëve të fundit është parë gjithnjë e më I lodhur me shëndetin dhe ka pak kohë që ai nuk shfaqej shumë, e sipas personave të afërt me të, ai ishte I lodhur. Kështu ishte arsyeja edhe për mungesën e tij në dy show-t e fundit të Chanel në Paris.

Megjithatë zyrtarisht ende nuk është bërë I ditur shkaku kryesor I vdekjes./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Kulturë

Marketing