Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Audi Q3 2025 spiunohet për herë të parë

Auto  |  12.09.2023 Ora 10:53   
Gjenerata e tretë dhe e fundit që pritet të vijë në linjën e motorëve me djegie, Audi Q3 është kapur gjatë testimeve në rrugët e Gjermanisë.

Siç shkruan “Automotive”, vetura duket e gatshme ndërsa në dizajn pritet të vijë më e ulët.

Audi Q3 i ri pritet të dalë më 2025. Detajet e tij ende nuk dihen, veçse pritet të vijë edhe me sistemin hibrid.
Vetura e re po ashtu pritet të ketë dimensione më të mëdha në raport me modelin e shkuar.

Audi Q3 do të prezantohet vitin e ardhshëm e do të dalë në shitje më vonë.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Auto

Marketing