Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Auto Mita ju sjell super ofertë për Renault Austral - Hybridi më ekonomik, ekologjik dhe efikas!

Auto  |  21.09.2023 Ora 9:01   

A jeni gati të përjetoni të ardhmen e përsosmërisë së automobilave? Renault Austral është zgjedhja e duhur – një kryevepër e inxhinierisë hibride që ripërcakton kufijtë e inovacionit dhe stilit.

Rnault Austral është hibridi më efikas, ekonomik dhe ekologjik nga të gjitha llojet e këtyre veturave.

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

– Pako Sportive Iconic Esprit Alpine

– Full Hybrid 200KF me vozitje elektrike deri 80% në qytet

– Ndërrues Automatik

– Drita FULL LED

– Klima Automatike 2 zonale

– Sensor para/mbrapa dhe kamere

– Celesi intelegjent

– Fellne alumini 20″

– Google Navigacion me ekran 12″

– Intrument tabele digjitale 12″

– Vozitje Autonome

– Kamerë 360°

– Ulëset me lëvizje elektrike dhe ngrohje

– Bagazhi me hapje elektrike

– Timoni me nxemje

– Sensor për këndin e vdekur

Për të dëshmuar nga afër Renault Austral ose për të provuar një test drive, vizitoni showroom-in e Auto Mita.   

Me vetëm 42,900 €, Renault Austral është më shumë se një makinë; është një dëshmi e përkushtimit të palëkundur të Renault ndaj inovacionit dhe përsosmërisë.  

Mos e humbisni mundësinë për të zotëruar fjalën e fundit në inovacionin hibrid dhe përfitoni nga super oferta e Auto Mita! 

Rezervo test drive 

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Auto Mita 

Nr.tel: 045 500 588 

E-mail: [email protected] 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Auto

Marketing