Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Se edhe editorët më të njohur në botë gabojnë,

Muzikë  |  30.01.2018 Ora 18:39   

    tashmë është diqka që nuk vihet në dyshim. Ballina e të famshmes Wanity Fair, ku prezentohen yjet e Hollywood-it në kopertinë, është bërë temë përqeshjeje në të gjitha mediat.

Emra të mëdhenj aktoresh gjenden në atë kopertinë, si Oprah Winfrey, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Tom Hanks, e shumë të tjerë. Por që dështimi në Photoshop, bëri që më së shumti të përflitej për Oprah Winfrey dhe Reese Witherspoon.

Përderisa Oprah në këtë foto ka 3 duar, aktorja Reese ka 3 këmbë. Me këtë ka qeshur edhe vetë aktorja Witherspoon, duke postuar në twitterin e saj e ku shkruan se tashmë të gjithë e kuptuan se ajo ka tri këmbë dhe shpreson se ky nuk do të jetë ndonjë problem që njërëzit të vazhdojnë ta duan.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing