Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dev Patel në filmin “Green Knight”

Film  |  05.03.2019 Ora 14:14   
Regjisori David Lowery thuhet se asnjëherë nuk e lë barin që të rritet nën këmbët e tij, ashtu është duke bërë edhe tani, një njeri që punon pandalshëm.

Ai tashmë ka gjithqka gati për filmin “Green Knight” dhe thuhet se tashmë syrin I ka vënë aktorit Dev Patel. Lowery thuhet të ketë shkruar edhe sknearin ndërkohë që është frymëzuar dhe do të ritregojë në njëfarë mënyre tregimin “ Sir Gawain And The Green Knight” .

Kamerat besohet se do të fillojnë me xhirimet muajin që vjen ndërsa mezi pritet të shihet se si do ta risjellë këtë tregim regjisori David.

Aktualisht në anën tjetër aktori Dev Patel ka filmin “Hotel Mumbai” që do të lansohet me datën 3 maj, ndërsa ai gjithashtu ka rol kryesor në filmin e Armando Ianucci-t, “The Personal History Of David Copperfield”, I cili film gjithashtu mendohet se do të lansohet këtë vit. /radoplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing