Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​“Game Of Thrones” traileri I ri tregon dragonjtë të vijnë në Winterfell (VIDEO)

Film  |  06.03.2019 Ora 14:29   
Ka arritur trailer I ri I “Game Of Thrones” sezonit të tij final, që tashmë të gjithë mezi po presin të nisë, e që do të jetë data 14 prill, ajo e premierës. Seriali fantastik nga HBO, përmes trailerit ka dhënë disa të dhëna sipas të cilave munden fansat të aludojnë se si do të jetë fundi I tij.

Në këtë trailer shohim ushtrinë e Euron Greyjoy, pastaj shohi Arya Stark e cila duket se lufton për të hequr edhe dikë nga lista e saj, pastaj Daenerys Targaryen e cila sjell dragonjtë në Winterfell, si dhe shohim Gendry-n dhe Brienne of Tarth të cilët duket të luftojnë kundër ushtrisë së të vdekurve.
 
Por për të marrë përgjigjen e gjithë këtyre duhet të presim deri më 14 prill, kur fillonë transmetimi I sezonit të 8-të episodit të 1-të. Për të ditur më shumë fakte rreth serisë më të madhe që ndonjëherë është prodhuar, revista Empire I ka kushtuar plot 21 faqe, aty janë edhe 30 momentet më të mira të kësaj serie. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing