Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ava Max vazhdon me rekorde

Muzikë  |  08.03.2019 Ora 10:52   
Ava Max vazhdon me rekorde. Këngëtarja 25 vjeçare, emri i së cilës është Amanda Koci, ka arritur që për pak muaj t’a kap shifrën e 400 milionë dëgjimeve në Spotify me këngën “Sweet but Psycho”.

Poashtu këngëtarja me prejardhje shqiptare vazhdon të mbetet ende në vendin e parë të Billboard Dance Club Songs dhe në Top 30 të Billboard Hot 100, shkruan RadioPlus.

Në shumë shtete evropiane, Ava vazhdon ti kryesoj toplistat.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing