Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zbulohet pjesa e brendshme e Porsche Panamera 2024 përpara debutimit

Auto  |  09.11.2023 Ora 15:47   
Pjesa e brendshme e Porsche Panamera 2024 është zbuluar përpara debutimit të plot të sedanit të ri më vonë këtë muaj.

Imazhet gjithashtu tregojnë edhe pamjen e jashtme të modelit 2024 pa kamuflazh dhe specifikimet teknike.
Modeli i gjeneratës së ardhshme do të debutojë më 24 nëntor, sipas raportimeve.
 
 

Në interiorin e këtij modeli të vitit 2024 mund të shohim atë që duket të jetë një kabinë ‘class’ dhe intuitive.
 
 

Ajo çfarë mund të vërehet është se automjeti është i pajisur me tre ekrane.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Auto

Marketing