Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jack Savoretti drejt pozitës së parë në Officials UK Albums Chart

Muzikë  |  19.03.2019 Ora 11:04   
Jack Savoretti është në rrugë që ta zë vendin e parë për herë të parë në Officials UK Albums Chart.

Këngëtari dhe tekstshkruesi me albumin e tij të gjashtë “Singing to Strangers”, është duke u parë si superfavorit për të qenë në krye të toplistës, duke I dhënë kështu Jack arritjen më të madhë në karrierën e tij, shkruan RadioPlus.

Albumi i fundit i Savorettit përmban plotë 15 këngë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing