Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rosamund Pike dhe Matthew Rhys kanë luajtur në Hallow Road

Film  |  17.11.2023 Ora 9:10   
Rosamund Pike dhe Matthew Rhys do të luajnë në thrillerin psikologjik 'Hallow Road'.

Dyshja janë regjistruar për të luajtur në filmin e ri që po drejtohet nga Babak Anvari nga një skenar i William Gillies.

Filmi është porositur nga London Film and TV dhe tregon historinë e dy prindërve që futen në një garë me kohën kur marrin një telefonatë shqetësuese natën vonë nga vajza e tyre pasi ajo shkakton një aksident tragjik me makinë.

Prodhimi po zhvillohet në Irlandë dhe Pragë, me Ian Henry nga London Film dhe TV që prodhon me Lucan Toh nga Two and Two Pictures dhe Richard Bolger nga Hail Mary Pictures. Fotoja është financuar nga XYZ Films dhe Screen Ireland.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing