Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sot premiera e filmit "2 GISHT MJALTË" në Cineplexx

Film  |  28.03.2019 Ora 13:23   
Sot në Cineplexx shfaqet premiera e filmit komedi shqip “2 Gisht Mjaltë”, me regji nga Emir Khalilzadeh dhe Ermal Mamamqi.

“2 Gisht Mjaltë” është një film shqiptar ku ngjarja zhvillohet rreth një çifti që mundohen ta realizojnë një muaj mjalti në Karaibe por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërise duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet. Në rolet kryesore janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi.

Terminet e filmit mund ti gjeni në ëeb faqen zyrtare të Cineplexx, www.cineplexx-ks.eu/filma/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing