Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce dhe Jay Z nderohen me çmimin "Vanguard Award"

Muzikë  |  29.03.2019 Ora 11:43   
Dyshja Beyonce dhe Jay Z mbrëmë kanë pranuar çmimin “Vanguard Award” për përkrahjen e vazhdueshme që i kanë dhuruar komunitetit LGBTQ në ceremoninë “GLAAD Media Awards”, shkruan RadioPlus.

Dyshja në skenë falenderuan GLAAD për nderin që ju ka bërë duke thënë se do të vazhdojnë të lobojnë për të drejta të barabarta në çdo sferë të jetës.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing