Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Madonna do të performojë në Eurovizion "Israel 2019"

Muzikë  |  10.04.2019 Ora 10:47   
Ylli i popit Madonna, do të performojë muajin e ardshëm në festivalin e këngës “Eurovision Song Contest” në Izrael.


Këngëtarja do të jetë në skenë me dy këngë gjatë mbrëmjes finale, ku shtetet euriopiane dhe Australia do të garojnë për këngën më të mirë, shkruan RadioPlus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing