Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ava Max sonte në "The Ellen Show"

Muzikë  |  12.04.2019 Ora 14:14   
Ava Max vjen me një lajm të mrekullueshëm. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram ku lajmëron se sonte do të performojë te Ellen DeGenerees “The Ellen Show, shkruan RadioPlus

Artistja është pritur mjaftë mirë me hitin e saj “Sëeet But Psycho” dhe “So Am I”, ku këto dy këngë do ti performoj sonte.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing