Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mariah Carey do të nderohet me çmim special në "Billboard Music Award" 2019

Muzikë  |  12.04.2019 Ora 14:16   
Mariah Carey do të nderohet me çmimin “Icon Aëard” në Billboard Music Awards 2019.

Ylli i muzikës është njëra ndër artistet më të shitura të të gjitha kohrave, ku ka fituar 14 Billboard Music Award, 10 American Music Award dhe 5 Grammy, shkruan RadioPlus.

Mariah çmimin do ta pranojë në ceremoninë e mbrëmjes që do të mbahet më 1 maj në Las Vegas.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing