Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kate Beckinsale me rol kryesor në filmin “Jolt”

Film  |  25.04.2019 Ora 13:30   
Aktorja Kate Beckisale ka një eksperiencë jo të vogël në filmat aksion, por që duket se ajo tashmë do të hyjë në një botë të filmit ku do të ketë më shumë aventurë.

Të paktën kështu janë dhënë shenjat e para se aktorja Katë do të jetë në rol kryesor në filmin “Jolt”. Filmi në fjalë ka për regjisorë Tanya Wexler ndërsa skenari është shruar nga Scott Wascha.

Millennium Media ka thënë se filmi do të fillojë xhirimet në korrik, në Londër dhe Bulgari, ndërsa aktoren Backisale mund ta shohim në serinë e Amazon “The Widow”./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing