Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sony publikon Logon e Karate Kid ndërsa fillon zyrtarisht xhirimet

Ekonomi  |  05.04.2024 Ora 8:55   

Sony zbulon logon e rifitimit të Karate Kid ndërsa konfirmon që xhirimet janë zyrtarisht në rrugë. Filmi shënon vijën e gjashtë të serisë dhe do të shohë Ralph Macchio-n që rihap rolin e tij si "djaloshi i karate-s" origjinal, Danny LaRusso. Jackie Chan, i cili paraqiti z. Han në rifitimin e vitit 2010 të Karate Kid, gjithashtu do të rihapë rolin e tij. Ndërsa Macchio dhe Chan më së shumti do të paraqesin role mentorësh, ylli amerikan i lindur Ben Wang do të jetë protagonisti i titulluar. Pak kohë pasi u njoftua zgjedhja e Wang, filmi mori një tjetër përditësim emocionues.

Sony Pictures mori Twitterin / X për të njoftuar se xhirimet kanë filluar zyrtarisht në Karate Kid. Përveç fillimit të prodhimit, fotot dhuruan një shikim të logot e filmave.

Shkrimi është një pjesë e një sjellje të pakujdesshme të logot e serialit televiziv Cobra Kai, megjithatë një pak më i pastër dhe më i thjeshtë. Wang gjithashtu paraqitet në foto pas një clapboard, së bashku me krahun e një kutie pice nga një restorant "i familjes që është në pronësi që nga viti 2008".

Komentet

Marketing

 

Tjera në Ekonomi

Marketing