Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran dhe Justin Bieber publikojnë këngën më të re (Video)

Muzikë  |  10.05.2019 Ora 10:53   
Ed Sheeran dhe Justin Bieber janë bashkuar për ta sjellë këngën e re që titullohet “I Don’t Care”.

Është hera e dytë kjo që bashkëpunojnë artistët, pas këngës “Love Yourself” të albumit të Bieber “Pourpose”, shkruan RadioPlus

Kënga është lansuar sot dhe mund ta dëgjoni në RadioPlus dhe platformat online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing