Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran do të këndojë në dasmën mbretërore

Muzikë  |  15.02.2018 Ora 10:10   
Revista e njohur amerikane Us Weekly ka raportuar se këngëtari i njohur britanik, Ed Sheeran mund të performojë në dasmën mbretërore të princ Harry dhe Meghan Markle, e cila është caktuar për muajin maj.

Sipas “US Weekly” këngëtarit të famshëm i është kërkuar të marrë pjesë në dasmën mbretërore, pasi ai është kontaktuar nga vet princi Harry për të marrë pjesë dhe kënduar në ditën e tyre të madhe.

"Princi Harry personalisht i ka kërkuar Ed të performojë në dasmën e tij”, ka thënë një burim për revistën. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing