Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Organizatorët e "Edinburgh" vijnë me vendim të çuditshëm

Muzikë  |  21.05.2019 Ora 10:56   

Organizatorët e festivalit të muzikës “Edinburgh” në Skoci kanë marrë një vendim të çuditshëm.

Që nga ky edicion, pjesmarrësit që do të shkojnë në festival nuk do tu lejohet të marrin telefon me vete, shkruan RadioPlus.

Kjo për arsye sipas organizatorëve është së muzika duhet të shijohet  dhe të jetohet momenti.
Festivali do të mbahet më 18-19 maj.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing