Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lansohet kolona zanore e filmin "Aladdin" nga Will Smith dhe Dj Khaled (Video)

Muzikë  |  23.05.2019 Ora 11:01   
Është lansuar kolona zanore e filmit “Aladdin” nga aktori protagonist Will Smith dhe Dj Khaled.

Kënga titullohet “Friends Like Me” dhe  është në dy verzione  me instrumente arabe, shkruan RadioPlus.

Kënga nuk është pjesë e albumit të Dj Khaled “Father of Asahd”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing