Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora ka një mezash para se të vijë në Prishtinë

Muzikë  |  16.02.2018 Ora 10:46   
Vetëm një ditë përpara se të vijë në Kosovë, për të performuar në koncertin në Prishtinë për 10 vjetorin e Pavarësisë, Rita Ora edhe një herë tregoi se ndihet e krenare që ka lindur në Kosovë dhe se është shumë e lumtur që do të jetë në vendlindje në festën e Pavarësisë.

"Vendlindja ime Kosovë! Jam duke ardhur në shtëpi!!! Ky është mesazhi im për ju! Mezi po pres të vijë dhe të bëjë një koncert falas për të gjithë ju!!! Të gjithë në Prishtinë në sheshin "Nënë Tereza"! Të festojmë përvjetorin e pavarsisë tonë.

Jam krenare që kam lindur në Prishtinë dhe jam krenare të përformojë si Ambasadore dhe shoqe e juaj!! Ta bëjmë këtë!! Shihemi të shtunën!!", thotë Rita Ora në videon e publikuar në llogarinë e saj në Instagram. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing