Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ed Sheeran me album të ri në korrik

Muzikë  |  24.05.2019 Ora 10:54   
Ed Sheeran befasoi fansat pasi zbuloi lajmin se do nxjerrë albumin e ri në korrik.

"Collaboration Project nr.6" vjen pas albumit të tij të fundit 'Divide' që ka shitur më shumë se 15.8 milionë kopje në mbarë botën, shkruan RadioPlus.

"I Don't Care" është kënga e parë e albumit të ri, që erdhi në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm Justin Bieber dhe aktualisht ndodhet në krye të listave britanike.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing