Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Knives Out 3 vendosë anëtarët e parë të kastit për Wake Up Dead Man

Film  |  28.05.2024 Ora 8:24   
Filmi tjetër i Benoit Blanc, i titulluar Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery, gjen anëtarët e parë të kastit. Pas hitit të parë Knives Out në 2019 dhe vazhdimit të tij të lëshuar nga Netflix në 2022, shkrimtari-regjisori Rian Johnson do të kthehet për një film të tretë që rrotullohet rreth detektivit ekscentrik të Daniel Craig. Detajet e komplotit nuk dihen për momentin, por titulli i plotë i Wake Up Dead Man u zbulua së fundmi, së bashku me konfirmimin se filmi do të dalë në Netflix në vitin 2025. Tani, më shumë informacione rreth Knives Out 3 kanë dalë në dritë.

I raportuar fillimisht nga What's On Netflix dhe më vonë i konfirmuar nga Deadline, Knives Out 3 ka gjetur anëtarët e parë të kastit. Josh O'Connor (Challengers) dhe Cailee Spaeny (Civil War) janë përzgjedhur për të udhëhequr ansamblin e ri; personazhet e tyre aktualisht mbahen të fshehta. Prodhimi është planifikuar të fillojë në javët e ardhshme, me më shumë anëtarë të kastit që ka gjasa të shpallen brenda asaj kohe.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing