Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux ndahen

Film  |  16.02.2018 Ora 16:06   
Pas dy vitesh martesë, aktorët Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, janë ndarë edhe zyrtarisht. Dyshja ishin bashkë për më shumë se 7 vite dhe kanë vetëm 2 vjet që dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Zëdhënësi i aktores Aniston ka thënë për media se ndarja ka ardhë me pajtimin e të dyve dhe gjithqka më tutje do të vazhdojë vetëm miqësisht. Jennifer dhe Justin janë njohur gjatë xhirimeve të filmit "Wundelust" dhe atëherë thuhet aktori Justin i tha lamtumirë të dashurës së tij prej 14 vitesh, vetëm për tu bërë bashkë me Jennifer. Meqë Jennifer njihet më shumë nga martesa që ka pasë me Brad Pitt, fansa të saj dhe aktorit Pitt tashmë po pyesin veten nëse dyshja do të bashkohen sërish, meqë të dy në të njejtën kohë janë beqarë. RadioPlus

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing