Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna shpallet këngëtarja më e pasur në botë

Muzikë  |  06.06.2019 Ora 10:50   
Rihanna është shpallur këngëtarja më e pasur në botë.

Një klasifikim i revistës “Forbs” thotë se të ardhurat e këngëtares arrijnë në rreth 530 milionë euro, shkruan RadioPlus.

Por të ardhurat e Rihannës nuk vijnë vetëm nga muzika. Këngëtarja është edhe një sipërmarrëse falë punës që zhvillon në fushën e modës, bizhuterive dhe bukurisë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing