Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Apple po bashkëpunon me openAI për të vendosur Chatgpt në Siri

Teknologji  |  11.06.2024 Ora 8:45   
Apple njofton një partneritet me OpenAI për të integruar ChatGPT në Siri, i disponueshëm falas në iOS 18 dhe macOS Sequoia më vonë këtë vit.

Përdoruesit nuk do të kenë nevojë për një llogari dhe pyetjet nuk do të regjistrohen.

Abonentët me pagesë të ChatGPT mund të kenë akses në veçoritë premium.

Bashkëpunimi pason negociatat e Apple me Google dhe OpenAI, me GPT-4o që fuqizon integrimin.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Teknologji

Marketing